Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Závěsné relaxační křeslo MONA

Závěsné houpací křeslo MONA má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu.

Základní cena: 6 990,- Kč
5 777,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení nábytku Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
6 990,-
5 777,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: ETP-WQ128
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Závěsné relaxační křeslo MONA

Závěsné houpací křeslo MONA je luxusním doplňkem do Vašeho interiéru nebo venkovního prostředí. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek (na zip) v moderní zelenkavé barvě pro pohodlný odpočinek. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.


Technické parametry
materiál: kov, výplet z umělého ratanu
nosnost v kg: 110
šířka x hloubka x výška v cm: celkem: 110 x 130 x 200
šířka x hloubka x výška v cm: křeslo: 100 x 85 x 110
výška sedu v cm: 60

Varianty produktu: Závěsné relaxační křeslo MONA

Vyberte si barevné provedení nábytku
MONA - černá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist