Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Zahradní židle a křesla z akácie

Akácie je tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a Jižní Ameriky. Zahradní židle a křesla z akácie mají olivově hnědé, až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy a dávají tak nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled. Akácie se při správném zacházení vyznačuje odolností proti stránutí a biologické degradaci.

Akácie je exotická dřevina. Vyrábí se z ní nádherný, lesklý nábytek, který svým vzhledem a příjemnou barevnou texturou navozuje útulnější atmosféru. Akácie jsou mohutné, rychle rostoucí stromy, původně z tropických lesů. Nábytek se čistí jemným mýdlovým roztokem, nebo speciálními čističi určenými na zahradní nábytek. Když povrch nábytku zmatní a voda se začne vsakovat i dovnitř, místo aby zůstávala jen na povrchu, je třeba nábytek přetřít teakovým olejem. Tento nábytek je třeba pečlivěji chránit před nepříznivým počasím. Pokud ho delší čas nepoužíváte, pečlivě jej omyjte, osušte a ukliďte do suchých prostor nebo přikryjte plachtou či igelitem.

Zobrazit celý text>
Počet zobrazovaných produktů: Zobrazuji 11 z celkového počtu zboží 1

Nábytek Texim Banana/Peanut teakové křeslo

4 990,- Kč
Dodací lhůta: do tří dnů

Jedinečný masivní design Vás upoutá na první pohled. Tohle křeslo musíte Vám bude každý závidět. Nejlevnější cena na trhu, u nás jako vždy s...

Zahradní židle a křesla z akácie Detail
Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist