Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní teaková venkovní sprcha

Zahradní teaková venkovní sprcha. Vkusná, moderní, možnost instalace jak studené, tak teplé vody.

17 990,-
14 868,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní teaková venkovní sprcha

Zahradní teaková venkovní sprcha

Sprcha je instalována ve vnitřní teakové konstrukci, včetně pákové baterie. Jedná se o vkusně a moderně navrženou sprchu, která neubere na kráse vaší zahrady, ba naopak.

Sprchový systém je připevněn na teakové desce. Tato deska má rozměry 860 mm x 1200 mm. Prostřednictvím obvyklého 3/4 coulového závitu lze napojit jak studenou, tak teplou vodu. Po instalaci sprchy se pak již můžete jen těšit z osvěžování vodou v teplých letních měsících. Tato zahradní sprcha se hodí jak do exteriérů, tak do interiérů, zkrátka tam, kde máte umístěný bazén a chcete provádět očistu před vstupem do něj.


Technické parametry
hloubka v cm: 100
šířka v cm: 70
výška v cm: 200

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist