Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní teaková sestava MILÁN

MILÁN je stylová teaková sestava 4 rozkládacích křesel MILÁN a teakového stolu

13 550,-
11 198,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Zahradní teaková sestava MILÁN

Teaková sestava MILÁN obsahuje: 4x křeslo s područkami MILÁN + teakový stůl STAR 90. MILÁN je stylová teaková sestava 4 rozkládacích křesel MILÁN, které lze velmi snadno skládat. Po složení zaujmou minimum prostoru ve Vaší garáži či zahradním domku. Rozměry křesla jsou 55 cm šířka x 60 cm hloubka x 89 cm výška. Křeslo je dodáváno smontované a složené. Kruhový teakový stůl STAR o průměru desky 90 cm je pevné konstrukce, s otvorem pro slunečník o průměru 5,5 cm. Výška stolu je 75 cm. Stůl je dodáván demontovaný.

Teaková sestava MILÁN je vyrobena z vysoce kvalitní suroviny, pravého teakového dřeva, pocházejícího z Indonésie. Jelikož jsme přímými dovozci veškerého teakového nábytku z Indonésie, můžeme se podílet na nabízených designech nábytku a v neposlední řadě na 100% kvalitě zpracování.


Technické parametry
materiál: dřevo - teak

Obdobné produkty k produktu Zahradní teaková sestava MILÁN

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist