Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní stůl z umělého ratanu (ø70 cm)

Zahradní stůl z umělého ratanu, odolný, nenáročný na údržbu.

3 485,-
2 880,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Zahradní stůl z umělého ratanu (ø70 cm)

Zahradní stůl z umělého ratanu

Stůl vyroben z umělého ratanu, neboli PETANU. Tento materiál je velice kvalitní, pevný, má dlouhou životnost. Je také odolný proti slunečnímu záření, děšti a hodí se do veškrého ročního období. Stůl je nenáročný na údržbu, při znečištění stačí použít mýdlový separát, čistou vodu a stírací houbičku. Ratanový nábytek je velmi oblíbený jako doplněk do zahrad, ale i zimních zahrad, teras, restaurací apod. Stůl nenasakuje vodu a tím nepodléhá kozozi, plísním atd. Materiál působí svěžím dojmem a je velice lehký, což nám následně umožňuje snadnou manipulaci s nábytkem. Konstukce pod proplétaným ratanem je kovová a ratan má barvu světle hnědou. Stůl má kulatý tvar. Deska stolu má rozměr 5 mm a její materiál je tvrzené sklo.

Rozměr stolu: 70 x 72 cm


Technické parametry
rozměr v cm: 70 x 72

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist