Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní stůl z umělého ratanu 150x90 cm

Zahradní stůl z umělého ratanu o rozměrech 150 x 90 cm.

5 929,-
4 900,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní stůl z umělého ratanu 150x90 cm

Zahradní stůl z umělého ratanu

Nábytek vyrobený z umělého ratanu je velice odolný proti slunečnímu záření, ale i před deštěm. Přítomnost vody stolu nijak neublíží, neboť je vyroben tak, aby vodu  neabsorboval. Jedná se o kvalitnější typ přírodního ratanu. Konstrukce stolu je velice lehká, tudíž můžete se stolem velice snadno a kdykoliv manipulovat. Tento nábytek nevyžaduje žádné údržby. Stůl má hliníkovou konstrukci pokrytou kvalitně proplétaným ratanem. Povrch stolu je skleněný. Kombinace skla s ratanem působí velmi elegantním dojmem. Zahradní stůl je vzhledově velmi atraktivní a jednoduchý, hodí se do moderního stylu zahrad. V případě znečištění stolu lze provést snadnou očistu a to za pomocí mýdlového separátu, čisté vody a hadérky.

Skleněná deska má rozměr 5 mm.


Technické parametry
šířka x hloubka x výška v cm: 150 x 90 x 72

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist