Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA MINI 1+4 (cappuccino)

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA MINI 1+4 (cappuccino) se skládá ze 4 ks křesel a stolu. Sestava je v barvě cappuccino a je vyrobena z odolného polypropylenu.

9 351,-
7 728,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA MINI 1+4 (cappuccino)

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA MINI 1+4 (cappuccino) se skládá ze 4 ks křesel a stolu. Ratanové křeslo má následující rozměry - hloubka 62 cm, šířka 60 cm, výška 89 cm, výška područek 65 cm, výška sedací části 41,5 cm a výška sedací části s poduškou 44,5 cm. Součástí křesla je i šedá poduška. Stůl má otvor na slunečník o průměru 5 cm a má následující rozměry - šířka 95 cm x výška 75 cm x délka 95 cm. Sestava je v barvě cappuccino a je vyrobena z odolného polypropylenu. Sestavě dodává elegantní moderní vzhled design umělého ratanu. Výhodou sestavy je, že je vyrobena z bezúdržbového materiálu. Konstrukce a výplet odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Stůl je v kombinaci tvrdého plastu a umělého ratanu. Křeslo je dodáváno v demontovaném stavu, ale složení zabere několik málo minut.


Technické parametry
barva: cappuccino
materiál: ratan
Místnost: terasa, zahrada
Nosnost (kg): křeslo 90
Sestava: stůl a 4 ks křesel

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist