Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4

Luxusní zahradní sestava HAVANA zhotovená z umělého ratanu v antracitové barvě. Sestava obsahuje 4 pohodlná křesla a 1 stůl.

11 052,-
9 134,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (10)
Podrobný popis produktu Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4

Luxusní zahradní sestava HAVANA je zhotovená z umělého ratanu (polypropylen) v elegantní antracitové barvě. Výhodou umělého ratanu je jeho snadná údržba a vysoká odolnost vůči nepříznivému počasí (teplotní výkyvy, povětrnostní podmínky, voda či UV záření). Kostra křesel je vyráběna z hliníkového materiálu, výplet je z umělého ratanu. Součástí křesel jsou pohodlné polstrý šedé barvy. Sestava obsahuje 6 pohodlných křesel a 1 stůl obdelníkového tvaru. Sestava HAVANA překvapí svým moderním a stylovým designem. Montáž zabere několik málo minut a návod naleznete v krabici se zbožím.


Technické parametry
barva: antracit
materiál: Umělý ratan
nosnost v kg: křeslo 90
počet : křeslo: 4
počet : stůl: 1
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 62x60x85
šířka x hloubka x výška v cm: stůl: 160,5x94,5x74,5

Obdobné produkty k produktu Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist