Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4 (cappuccino)

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4 (cappuccino)se skládá ze 4 ks plastových křesel, které mají rozměr - hloubka 62 cm, šířka je 60 cm a výška je 89 cm, Výška područek je 65 cm, výška sedací části je 41,5 cm a nakonec výška sedací části s poduškou je 44,5 cm. Součástí je i šedobéžová poduška. Sestava je v barvě cappuccino.

11 052,-
9 134,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4 (cappuccino)

Zahradní sestava z umělého ratanu HAVANA 1+4 (cappuccino)se skládá ze 4 ks plastových křesel, které mají rozměr - hloubka 62 cm, šířka je 60 cm a výška je 89 cm, Výška područek je 65 cm, výška sedací části je 41,5 cm a nakonec výška sedací části s poduškou je 44,5 cm. Součástí je i šedobéžová poduška. Sestava je v barvě cappuccino. Součástí sestavy je i obdélníkový stůl, který má rozměr - délka je 160,5 cm, výška 74,5 cm a šířka je 94,5 cm. Zahradní sestava je vyrobena z odolného polypropylenu (neboli plastu). Ve stole je otvor na slunečník o průměru 5 cm. Umělý ratan dodává sestavě elegantní moderní vzhled. A zároveň se jedná se o bezúdržbový materiál. Konstrukce i výplet odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Stůl je vyroben v kombinace tvrdého plastu s umělým ratanem. Křeslo je dodáváno v demontovaném stavu, ale jeho složení zabere několik málo minut.


Technické parametry
barva: cappuccino
materiál: ratan
Místnost: terasa, zahrada
Nosnost (kg): křeslo 90
Sestava: stůl a 4 ks židlí

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist