Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní ratanová sestava CORFU MINI (antracit)

Elegantní zahradní sestava CORFU MINI zhotovená z umělého ratanu antracitové barvy. Soustava zahrnuje 2 křesla s polstrováním a jeden taburet.

6 880,-
5 686,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Zahradní ratanová sestava CORFU MINI (antracit)

Elegantní zahradní ratanová sestava CORFU MINI zhotovená z umělého ratanu (polypropylen) antracitové barvy je vhodná pro využití na menších zahradách či balkónech. Výhodou umělého ratanu je jeho snadná údržba a vysoká odolnost vůči nepříznivému počasí (teplotní výkyvy, povětrnostní podmínky, voda či UV záření) a biologické degradaci. U umělého ratanu se není třeba obávat rezu, trouchnivění či rozpletení. Umělý ratan si v poslední době získal mnoho příznivců díky svým skvělým vlastnostem a elegantnímu designu. Zahradní nábytek z umělého ratanu v sobě kloubí pohodlí s vysokou funkčností. Zahradní sestava je dodávána v demontovaném stavu, samotná montáž je velmi jednoduchá a zabere maximálně 5 minut. Díky možnosti rozložení, lze sestavu snadno skladovat v období zimy. Součástí produktu jsou dvě křesla s pohodlným polstrováním šedé barvy a taburet, který lze využít jako stoleček, odkládací plochu či židli. 


Technické parametry
barva: antracit
délka x šířka x výška v cm: taburet: 42x42x39
materiál: Umělý ratan
počet : křeslo: 2
šířka x hloubka x výška v cm: křeslo: 75x70x79

Obdobné produkty k produktu Zahradní ratanová sestava CORFU MINI (antracit)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist