Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní ratanová sestava CORFU hnědá (polštářky zad ZDARMA!)

Ratanová zahradní sestava vhodná na zahradu i do interiéru.

11 572,-
9 564,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Zahradní ratanová sestava CORFU hnědá (polštářky zad ZDARMA!)

Ratanová zahradní sestava vhodná na zahradu i do interiéru. Sestava je vyrobena z polypropylenu. Celoplastová konstrukce sestavy nezrezne, neztrouchniví, nikdy se nerozplete (jedná se o velmi pevnou konstrukci, která snese opravdu velké zatížení). Konstrukce, výplet i polštáře odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Sestava je dodávána v rozloženém stavu (montáž je velmi snadná, zabere Vám 5 minut). Velkou výhodou možnosti rozložení je uskladnění na zimu. Barva sestavy je hnědá. Hnědošedé sedací polstry k sestavě obdržíte ZDARMA (potah z polstrů můžete kdykoliv pomocí zipu odejmout a vyprat v pračce). Sestava obsahuje: 1 x 2-místná pohovka (délka 128 x výška 79 x hloubka 70 cm), 2 x křeslo (délka 75 x výška 79 x hloubka 70 cm), 1 x stolek (délka 77 x výška 42 x šířka 57 cm).


Technické parametry
materiál: Polypropylen

Obdobné produkty k produktu Zahradní ratanová sestava CORFU hnědá (polštářky zad ZDARMA!)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist