Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní ratanová sestava CORFU DUO (hnědá)

Zahradní ratanová sestava CORFU DUO (hnědá) se skládá z 2 ks křesel. Sestava je v hnědé barvě a je vyrobena z polypropylenu. Balkonová sestava je ideální pro malé prostory.

5 728,-
4 734,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní ratanová sestava CORFU DUO (hnědá)

Zahradní ratanová sestava CORFU DUO (hnědá) se skládá z 2 ks křesel. Křeslo s poduškou má následující rozměry - délka 75 cm x výška 79 cm x hloubka 70 cm, výška sedu bez polstru 40 cm, s polstrem 46 cm a výška opěrné části bez polstru 47 cm, s polstrem 41 cm. Podušky v šedo-hnědé barvě jsou zdarma. Sestava je v hnědé barvě a je vyrobena z polypropylenu. Balkonová sestava je ideální pro malé prostory. Výhodou celoplastové konstrukce je, že nezrezne, neztrouchniví a nikdy se nerozplete. Konstrukce, výplet i polštáře odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Sestava je v rozloženém stavu, ale montáž je velmi snadná, zabere Vám 5 minut, což je velká výhoda pro uskladnění na zimu. Dodáváno v demontovaném stavu. Ratan představuje opravdový hit v zahradním nábytku pro jeho skvělé vlastnosti i elegantní vzhled.


Technické parametry
barva: hnědá
materiál: ratan
Místnost: terasa, zahrada
Sestava: 2 ks křesel

Obdobné produkty k produktu Zahradní ratanová sestava CORFU DUO (hnědá)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist