Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní nábytek teak křeslo s područkami MILAN

Jednoduché skládatelné křeslo MILÁN zhotovené z teaku s opěrkami pro ruce.

1 890,-
1 562,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek teak křeslo s područkami MILAN

Jednoduché zahradní křeslo MILÁN zhotovené z teakového dřeva s opěrkami na ruce. Křeslo lze snadno složit, což napomáhá jeho skladování na malém prostoru. Zásilka obsahuje již složené křeslo. V naší nabídce naleznete i alternativní židli MILÁN bez opěrek na ruce. Nábízený teak je dovážen z Indonésie. Součástí nabídky výrobce je i možnost navrhnout svůj vlastní design nábytku. Výhodou teakového materiálu je vysoká odolnost vůči nepříznivému počasí (UV záření, déšť i vítr) a hnilobě. Na údržbu Vám stačí vlhký hadřík. Teakové dřevo se doporučuje natřít alespoň jednou do roka teakovým olejem pro zvýšení životnosti a ochranu kresby dřeva.


Technické parametry
materiál: Teak
šířka x hloubka x výška v cm: 55 x 55 x 89

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek teak křeslo s područkami MILAN

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist