Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 32 mm)

Zahradní sestava z masivní borovice pro pohodlné sezení 10 lidí se skládá ze stolu, 2 lavic, 2 židlí a 2 stoliček.

12 487,-
10 320,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doprava zdarma
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 32 mm)

Zahradní nábytek Garden je vyrobený z velice kvalitní masivní borovice. Jedná se o český výrobek. Dřevo je pasterizováno sušením na 80 °C a síla materiálu po opracování je 3,2 cm. Sestava se skládá ze stolu, 2 lavic, 2 židlí a 2 stoliček.  Sestava je dodávána demontovaná a bez povrchové úpravy včetně spojovacích materiálů (šrouby, podložky, křídlové matice). V balení obdržíte montážní návod - montáž nábytku je velice snadná a zabere Vám tak 10 minut. Celková hmotnost sestavy je 50 kg. 


Technické parametry
hmotnost v kg: celková: 50 kg
materiál: Dřevo - borovice
počet : lavic: 2
počet : stoliček: 2
počet : židlí: 2
rozměr v cm: lavice: 43 x 150 x 52
rozměr v cm: stolička: 43 x 42 x 50
rozměr v cm: stolu: 150 x 69 x 68
rozměr v cm: židle: 43 x 50 x 52
tloušťka : materiálu: 3,2 cm

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 32 mm)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist