Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 22 mm)

Luxusní zahradní sestava složená ze stolu, 2 židlí, 2 stoliček a 2 lavic pro pohodlné sezení pro 10 lidí.

8 760,-
7 240,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 22 mm)

Klasická zahradní sestava zhotovená z kvalitního dřeva borovice pocházející z české dílny, která najde své uplatnění především v exteriéru. Sestava je složena ze stolu s obdelníkovou deskou, dvou lavic, dvou židlí a 2 stoliček. Sestava zajistí pohodlné sedění pro 10 dospělých osob. Borovicový materiál o tloušťce 22 mm je ošetřen sušením při teplotě 80°C, což prodlužuje životnost a podporuje odolnost vůči hnilobě. Zásilka obsahuje rozložený nábytek bez povrchové úpravy a veškerý materiál pro sestavení stolu (šrouby, podložky a křídlové matice). Snadnou montáž zaručuje přiložený montážní návod, s kterým Vám sestavování nábytku nazabere více jak 10 minut.


Technické parametry
délka x šířka x výška v cm: stůl: 135 x 60 x 75
hloubka sedáku v cm: stolička: 37
hmotnost v kg: 40
materiál: borovice
počet : lavice: 2
počet : stolička: 2
počet : židle: 2
šířka sedáku v cm: stolička: 45
šířka x hloubka x výška v cm: lavice: 135 x 41 x 86
šířka x hloubka x výška v cm: židle: 45 x 41 x 86
výška opěrky v cm: lavice: 44,5
výška opěrky v cm: židle: 44,5
výška sedu v cm: lavice: 42,5
výška sedu v cm: stolička: 42,5
výška sedu v cm: židle: 42,5

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava z borovice 1+6 (dřevo 22 mm)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist