Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek sestava MALAGA 1+ 5

Zahradní sestava vyrobena z velmi kvalitní exotické dřeviny eukalyptus, obsahuje kulatý stůl a 5 polohovatelných křesel s polstry. Polstry dodáváme zdarma.

22 193,-
18 341,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (11)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava MALAGA 1+ 5

Zahradní sestava MALAGA je vyrobena z velice kvalitní dřeviny eukalyptus, která se vyznačuje svou tvrdostí a životností. Při správné péči se vám tento nábytek odmění krásným vzhledem a dlouhou životností. Tato sestava se skládá z kulatého stolu, který má zabudouvaný LAZY SUZAN což je otočný tác a 5 polohovatelnými křesly s polstry. Polstry dodáváme zdarma.


Technické parametry
materiál: dřevo - eukalyptus
počet : křesel: 5
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 56 x 67,5-100 x 75 -103
šířka x hloubka x výška v cm: stolu: 130 x 130 x 74

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava MALAGA 1+ 5

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist