Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek sestava CHESTERFIELD II. 1+6

Zahradní sestava vyrobena z velmi kvalitní dřeviny akácie obsahuje obdélníkový stůl a 6 stohovatelných křesel. Zdarma dodáváme polstry opatřené zipem pro lepší údržbu.

17 930,-
14 818,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava CHESTERFIELD II. 1+6

Zahradní sestava CHESTERFIELD II je vyrobena z velmi kvalitní exotické dřeviny akácie, která je velice odolná a pomalu stárne. Nábytek vyrobený z akácie vyniká zajímavou texturou v olivově hnědých až šedohnědých odstínech s tmavšími pruhy. Tato sestava se skládá z obdélníkového stolu a z 6 stohovatelných křesel. Nábytek vás zaujme jedinečným vzhledem, který nikde jinde na trhu nenajdete. Skvělá ergonomie křesla Vám zaručí příjemné posezení i při dlouhých letních večerech s přáteli. Navíc dostanete zdrama polstry, které jsou opatřeny zipem pro lepší údržbu. Potah polstru lze prát v pračce.

 


Technické parametry
materiál: dřevo - akácie
počet : křesel: 6
šířka x hloubka x výška v cm: křesla:58 x 52 x 84
šířka x hloubka x výška v cm: stolu:90 x 150 x 75

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava CHESTERFIELD II. 1+6

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist