Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+ 6

Zahradní sestava vyrobena z kvalitní exotické dřeviny meranti. V sestavě najdete oválný rozkládací stůl a 6 polohovatelných křesel.

21 393,-
17 680,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+ 6

Zahradní sestava BORDEAUX  je vyrobena z velice kvalitní exotické dřeviny Meranti pocházející z jihovýchodní Asie. Tato dřevina vyniká svou zajímavou červenohnědou barvou a jedinečnou kresbou dřeva.  Tento zahradní nábytek je velice odolný proti povětrnostním podmínkám a pokud se o něj budete náležitě starat, vydrží Vám spoustu let.  Sestava obsahuje oválný rozkládací stůl 6 polohovatelných křesel. 


Technické parametry
hmotnost v kg: křesla: 9 - 10
hmotnost v kg: stolu: 38 - 40
materiál: dřevo - dřevina Meranti
počet : 6 křesel
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 106 x 62 x 71
šířka x hloubka x výška v cm: stolu: 74 x 100 x 150 - 200

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+ 6

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist