Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+4

Zahradní sestava vyrobena z kvalitní exotické dřeviny meranti se skládá z oválného rozkládacího stolu a 4 polohovatelných křesel.

15 995,-
13 219,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+4

Zahradní sestava BORDEAUX je vyrobena z velice kvalitního dřeva meranti, které vyniká svou tvrdostí a životností. Dřevo meranti vás upoutá svou zajímavou červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Pro výrobu zahradního nábytku se používá kvalitní Dark Red Meranti o hustotě cca 650 kg/m3. Je velice odolné proti povětrnostním podmínkám. Při správné péči Vám vydrží spoustu let. Tato sestava se skládá z oválného rozkládacího stolu, který je možné rozhložit až na 200 cm a ze 4 polohovatelných křesel. 


Zahradní sestava BORDEAUX 1+4 obsahuje:

Stůl oválný rozkládací EXT166     1 ks

Rozměry:

výška 740 mm

šířka 1000 mm

délka/hloubka 1500/2000 mm

Hmotnost: 38/40 kg

 

Křeslo polohovatelné PFC229      4 ks

Rozměry:

výška 1060 mm

šířka 620 mm

délka/hloubka 710 mm

Hmotnost: 9/10 kg

 

Sestava je vyrobena z velmi kvalitní exotické dřeviny meranti

Tato dřevina pochází z jihovýchodní Asie


Technické parametry
hmotnost v kg: křesla: 9/10 kg
hmotnost v kg: stolu: 38/40 kg
materiál: dřevo - meranti
počet : křesel: 4
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 62 x 71 x 106
šířka x hloubka x výška v cm: stolu: 100 x 150-200 x 74

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek sestava BORDEAUX 1+4

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist