Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek servírovací vozík LA ROCHELLE

Zahradní servírovací vozík LA ROCHELLE je vyroben z velmi kvalitní exotické dřeviny meranti.

1 590,-
1 314,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (8)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek servírovací vozík LA ROCHELLE

Zahradní servírovací vozík LA ROCHELLE

Zahradní vozík je vyroben z materiálu meranti, což je velmi kvalitní a odolná exotická dřevina. Tato dřevina je původem z Asie - jihovýchodu. Materiál se snadno udržuje. V případě znečištění stačí použít mýdlový separát, čistou vodu a otírací hadřík. Dřevina je odolná vůči povětrnostním vlivům. Skládá se ze dvou pater, tedy ze dvou servírovacích ploch. V dolní části plochy je navíc instalován držák na láhve,či kelímky pití, aby byla při jízdšě zaručena stabilita tekutin. Přední část vozíku je zakončena posuvnými kolečky pro snadnou manipulaci a zadní část je zakončena opěráky pro zajištění stability servírovacího vozu. Produkt působí elegantním dojmem a masivním charakterem.


Technické parametry
délka v cm: 82
hmotnost v kg: 8 - 10
šířka v cm: 59
výška v cm: 84

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist