Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek - ratanová sestava CORFU béžová (polštářky zad ZDARMA!)

Ratanová zahradní sestava vhodná na zahradu i do interiéru. Zdarma obdržíte polštářky na opěrky zad v hodnotě 1000 Kč pro celou sestavu

11 572,-
9 564,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek - ratanová sestava CORFU béžová (polštářky zad ZDARMA!)

Umělý ratan je naprosto bezúdržbový, stačí omýt pouze proudem vody a sestava bude zase jako nová. Nábytek můžeme jej použít jak pro vnitřní tak i pro venkovní prostory. V případě venkovního použití tomuto nábytku nevadí ani slunce ani déšť, nijak jej nepoškodí. Sestavu dodáváme v rozloženém stavu, její montáž je velice snadná - zabere Vám tak 15 minut, což je velká výhoda při uskladnění na zimu. Vážení zákazníci, nyní ke každé zakoupené sestavě obdržíte 4 kusy kvalitních opěrek zad o síle materiálu 8 cm zcela ZDARMA.Barva sestavy je písková a podušky dodáváme v béžové barvě. Textilní obal je opatřený zipem a je tedy jednoduché jej sejmout a vyprat v pračce. Naleznete zde 1 dvoumístnou pohovku, 2 křesla a 1 stolek.


Technické parametry
délka x šířka x výška v cm: křesla: 75 x 70 x 79
délka x šířka x výška v cm: pohovky: 128 x 70 x 78
délka x šířka x výška v cm: stolku: 77 x 57 x 42
materiál: Umělý ratan
počet : křesel: 2

Obdobné produkty k produktu Zahradní nábytek - ratanová sestava CORFU béžová (polštářky zad ZDARMA!)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist