Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek lavice pevná dvoumístná NASHVILLE

Luxusní zahradní lavice pro dvě osoby zhotovená ze dřeva durian s atraktivním designem.

3 079,-
2 545,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek lavice pevná dvoumístná NASHVILLE

Luxusní zahradní lavice SMG2208 zhotovená z kvalitního dřeva durian s chytrým designem, kterou lze kombinovat s dalšími kusy nábytkové sestavy NASHVILLE. Lavice umožní pohodlné posezení dvěma osobám. Tropické dřevo durianu pochází z jihovýchodní Asie a vyznačuje se dlouhou životností a odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Atraktivní vzhled lavice zajišťuje netradiční červenohnědá barva a zajimavá kresba dřeva, která je unikátní pro každý kus nábytku. Lavice se díky svému originálnímu designu přemění na praktickou ozdobu Vaší zahrady či terasy.


Technické parametry
hmotnost v kg: 20
materiál: Durian
šířka x hloubka x výška v cm: 120 x 73 x 101

Kategorie produktu: Zahradní nábytek lavice pevná dvoumístná NASHVILLE

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist