Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní nábytek křeslo stohovatelné s polstrem CHESTERFIELD I. (II.)

Zahradní nábytek křeslo stohovatelné s polstrem CHESTERFIELD, stohovatelné s polstrem.

1 990,-
1 645,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Zahradní nábytek křeslo stohovatelné s polstrem CHESTERFIELD I. (II.)

Zahradní křeslo stohovatelné s polstrem

Zahradní dřeslo je vyrobeno z materiálu akácie, což je velice odolná a kvalitní dřevina. Jedná se o novodobý, svým způsobem odlišný a také dominantní produkt, který může být chloubou vaší teresy, zahrady apod. Vhodné také do komerčních prostor, například do restaurací atd. Křeslo je stohovatelné, což nám ušetří místo při skladování těchto křesel, pokud je právě nepoužíváme. Součástí objednávky je také neprodyšný polstr pro zvýšení pohodlí a komfortu při sezení na tomto křesle. Z naší široké nabídky možno vybrat také stůl hodící se k tomuto křeslu. Nenáročný na údržbu.


Technické parametry
hloubka v cm: 52
šířka v cm: 58
výška v cm: 84
výška v cm: polstru 5

Kategorie produktu: Zahradní nábytek křeslo stohovatelné s polstrem CHESTERFIELD I. (II.)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist