Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA

Elegantní zahradní lehátko v antracitové barvě z umělého ratanu.

4 813,-
3 978,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA

Pohodlné zahradní lehátko v antracitovém barevném provedení s tmavě šedým polstrováním s celoplatovou konstrukcí. Produkt je vyroben z kvalitního umělého ratanu (polyethylen), který se snadno udržuje omytím mýdlovou vodou. Další výhodou umělého ratanu je odolnost vůči nepříznivému počasí (UV záření, větru a vodě), vysoká dlouhověkost a nulová absorpce tekutin. Ratanový nábytek má mnohem menší hmotnost než nábytek dřevěný. Voděodolné textilní polstrování lze lehce sundat pomocí schovaného zipu a vyprat s běžným prádlem. Produkt je doručován v rozloženém stavu (snadná montáž zabere zhruba 15 minut), což lze využít při uložení na zimu.Technické parametry
délka x šířka x výška v cm: 195 x 65 x 22
materiál: Umělý ratan
nosnost v kg: 110

Obdobné produkty k produktu Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA

Kategorie produktu: Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist