Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA (tmavě hnědá)

Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA (tmavě hnědá)

4 813,-
3 978,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA (tmavě hnědá)

Zahradní lehátko z umělého ratanu DAYTONA (tmavě hnědá)

Komfortní lehátko je vyrobeno z polypropylenu, což je imitace umělého ratanu. Konstrukce je řešena celoplastově a výhodou je nezeravění a neztrouchnivění.

Barevné provedení lehátka: tmavě hnědé, béžové podušky.

Lehátko je plochého charakteru s moderním designem. Je vyrobeno tak, aby se nikdy nerozpletlo. Produkt je natolik kvalitní, že jeho konstrukce, výplet i polštáře jsou schopní odolávat veškerému počasí, povětrnostním vlivům, tekutinám i slunečnímu záření. Tato sestava je rozkládací, což je výhodou na zimní měsíce, protože lehátko pak můžete jednoduše uskladnit. Montáž je velice jednoduchá a zebere 15 minut. Další předností tohoto produktu je voděodolný textilní obal polstování, který je možno kdykoliv sundat a vyprat. Je nasuchý zip. Lehátko z umělého ratanu je trendem na zahrádkách, neboť tento druh nábytku působí velmi elegantně. Jeho nejlepší výhoda je neabsorbce tekutin, které by jinak mohla lehátka poškozovat. Jedná se tedy o kvalitnější typ přírodního ratanu. Zajišťuje taktéž vyšší pevnost, delší životnost a také čerstvý vzhled materiálu. Snadno se uržuje- stačí pouze mýdlový separát a voda.


Technické parametry
hmotnost v kg: 12
nosnost v kg: 110
šířka x hloubka x výška v cm: 195 x 65 x 22

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist