Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní křeslo polohovací z umělého ratanu KODAŇ

Zahradní křeslo polohovací z umělého ratanu KODAŇ, moderní, atraktivní, odolné.

2 831,-
2 340,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Zahradní křeslo polohovací z umělého ratanu KODAŇ

Zahradní křeslo polohovací z umělého ratanu  KODAŇ

Křeslo je vyrobeno z umělého ratanu, neboli PETANU. Tento materiál je velice kvalitní a jeho předností je odolnost před slunečním zářením, ale i za jiného počasí. Produkt je nenáročný na údržbu a jeho váha je nízká a lze s ním tak jednodušeji manipulovat. Jeho konstrukce je z hliníkového materiálu, který je pokryt právě proplétaným ratanem. Ratanový materiál se řadí mezi nejpoužívanější při pořizování nábytku do zahrad. Další jeho výhodou je jeho nepropustnost tekutin, tudíž pak křeslo nepodhléhá plísním, korozi apod. Jde o kvalitnější typ ratanu přírodního. Umělý ratan je tedy odolnější, pevnější, působí svěžím dojmem delší dobu a jeho životnost je delší než u přírodního. K údržbě lze použít jen mýdlový separát, čistou vodu a hadřík. Barva křesla je tmavá a konstrukce je kovová.


Technické parametry
šířka x hloubka x výška v cm: 56 x 72 x 105

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist