Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní kovová sestava SANDRA 1+6

Velice kvalitní kovový zahradní nábytek, vyrobený v České republice, obsahuje stůl a 6 vysokých stohovatelných křesel.

Základní cena: 16 895,- Kč
13 963,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
změnit varianty
16 895,-
13 963,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Zahradní kovová sestava SANDRA 1+6

Zahradní sestava SANDRA je vyrobena z kovu, jehož povrchová úprava je vypalována velmi kvalitní komaxitovou barvou, která zabraňuje korodování povrchu. Je to kvalitní, poctivý výrobek, vyrobený v České republice. Lehce jej můžeme barevně sladit s plotem případně ostatími zahradními doplňky. Jeho velkou výhodou jsou rozmanité vzory, zajímavé linie a tvary, kteréch nedosáhneme u jiných materiálu.  Sestava se skládá z 6 stohovatelných křesel a kovový stůl u kterého si můžete vybrat ze 3 variant - 145 x 90 cm, 160 x 95 cm nebo 195 x 105 cm. 


Technické parametry
délka x šířka x výška v cm: stolu: 149 x 90 x 72
délka x šířka x výška v cm: stolu: 160 x 95 x 72
délka x šířka x výška v cm: stolu: 195 x 105 x 72
materiál: kov
počet : křesel: 6
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 58 x 45 x 105

Varianty produktu: Zahradní kovová sestava SANDRA 1+6

Zahradní kovová sestava SANDRA 1+6

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Zahradní kovová sestava SANDRA 1+6

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist