Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní kovová sestava OLIVIE 1+4

Velice kvalitní kovový zahradní nábytek, vyrobený v České republice, obsahuje stůl a 4 vysoké stohovatelné křesla.

Základní cena: 15 637,- Kč
12 923,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
změnit varianty
15 637,-
12 923,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Zahradní kovová sestava OLIVIE 1+4

Zahradní sestava OLIVIE je vyrobena z kovu, jehož povrchová úprava je vypalována velmi kvalitní komaxitovou barvou, která zabraňuje korodování povrchu. Je to kvalitní, poctivý výrobek, vyrobený v České republice. Lehce jej můžeme barevně sladit s plotem případně ostatími zahradními doplňky. Jeho velkou výhodou jsou rozmanité vzory, zajímavé linie a tvary, kteréch nedosáhneme u jiných materiálu. Sestava se skládá ze 4 vysokých stohovatelných křesel a kovového stolu. Polstry nejsou součástí sestavy.


Technické parametry
hmotnost v kg: křesla: 6,2
hmotnost v kg: stolu: 35 kg
materiál: kov
počet : křesel: 4
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 58 x 45 x 105
šířka x hloubka x výška v cm: stolu: 192 x 10 x 110

Varianty produktu: Zahradní kovová sestava OLIVIE 1+4

Zahradní kovová sestava OLIVIE 1+4

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Zahradní kovová sestava OLIVIE 1+4

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist