Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Zahradní kovová sestava GARDENA 1+4

Zahradní kovová sestava GARDENA 1+4 se skládá ze 4 ks křesel GREY a stolu TAMPA. Stůl má také otvor na slunečník. Kovová sestava je vhodná pro zahrady, terasy, restaurační zahrádky i interiéry.

7 433,-
6 143,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Zahradní kovová sestava GARDENA 1+4

Zahradní kovová sestava GARDENA 1+4 se skládá ze 4 ks křesel GREY a stolu TAMPA. Křeslo má následující rozměry - čistá výška sedáku 42 cm, šířka sedáku 45,5 cm, hloubka sedáku 44 cm, čistá výška opěrné části 50 cm, celková výška křesla 92 cm, celková šířka křesla 56,5 cm a celková hloubka křesla je 66 cm. Stůl má následující rozměry - průměr 100 cm x 71 cm. Sestava je v černé barvě. Křesla mají zesílenou konstrukci a elegantní vzhled. Stůl má také otvor na slunečník. Kovová sestava je vhodná pro zahrady, terasy, restaurační zahrádky i interiéry. Další výhodou této sestavy je i fakt, že se kov opět vrací do obliby ve sféře zahradního nábytku. Asi proto, že celokovový nábytek je praktický a dobře se udržuje. Zároveň se tato sestava lehce barevně sladí s plotem a ostatními zahradními doplňky. Zahradní kovová židle je stohovatelná. Nábytek můžete libovolně na sebe stohovat pro větší úsporu místa při uskladňování.


Technické parametry
barva: černá
materiál: kov
Mokré prostředí: zahrada, terasa
Sestava: stůl a 4 ks křesel
Tvar: stůl - kulatý

Obdobné produkty k produktu Zahradní kovová sestava GARDENA 1+4

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist