Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Zahradní jídelní souprava ADORAZIONE

Klasická zahradní jídelní souprava Adorazione s krémovým polstrováním zhotovená z umělého ratanu tmavě hnědé barvy. Sestava obsahuje čtyři židle a stůl čtvercového tvaru.

Základní cena: 16 990,- Kč
14 041,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Volba obalu na zahradního nábytku 0,- Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení zahradního nábytku 0,- Změnit variantu
změnit varianty
16 990,-
14 041,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: MS.004.001
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Zahradní jídelní souprava ADORAZIONE

Klasická zahradní jídelní souprava Adorazione je vhodná na soukromé i restaurační zahrádky, terasy, kavárny či do interiéru. Adorazione se nejlépe uplatní v blízkosti jídelního koutu, kuchyně, baru či grilu. Nábytková sestava Adorazione se skládá z čtyř židlí a čtvercového stolu se skleněnou deskou. Židle lze stohovat, což usnadňuje jejich skladování. Souprava je zhotoven z kvalitního a trvanlivého umělého ratanu, který vyniká vysokou odolností vůči mechanickému poškození a nepříznivému počasí (déšť, vítr, voda či sluneční záření). Luxusní sestava Adorazione je díky své dlouhoživotnosti, vysokému komfortu a stylovému designu ideální volbou i pro ty nejnáročnější zákazníky.  


Technické parametry
barva: tmavě hnědá
délka x šířka x výška v cm: stůl: 100x100x74
materiál: Umělý ratan
šířka x hloubka x výška v cm: křeslo: 59x60x88

Varianty produktu: Zahradní jídelní souprava ADORAZIONE

Volba obalu na zahradního nábytku
BG - obal na zahradní nábytek

BG - bez obalu na nábytek

Vyberte si barevné provedení zahradního nábytku
BG - tmavě hnědá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist