Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

WK-110 komoda

Zajímavá komoda je zhotovena z borovicového dřeva. V základu je dřevo bez moření, to však lze doobjednat. Rozměry komody jsou 133 x 47 x 86 cm.

Základní cena: 9 560,- Kč
7 901,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva 0,- Změnit variantu
změnit varianty
9 560,-
7 901,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DRE-KW110
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (15)
Podrobný popis produktu WK-110 komoda

Zajímavá komoda je zhotovena z borovicového dřeva. V základu je dřevo bez moření, to však lze doobjednat za 10 % příplatek, a to v barvě olše, dub, grey či ořech. Z této kolekce si můžete vybrat i další prvky nábytku z naší nabídky a vybavit si tak interiér dle Vašeho vkusu a představ. Povrch nábytku je upraven proti škůdcům. Pokud si však budete chtít dřevo namořit sami, do poznámek při objednání uveďte: „Bez povrchové úpravy“.


Technické parametry
hloubka: 47
hloubka: 47
hmotnost: 40
hmotnost: 40
materiál: dřevo / masiv
materiál: dřevo / masiv
Místnost: jídelna, kuchyně
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 133
šířka: 133
výška: 86
výška: 86
Základní barva: na výběr
Základní barva: na výběr

Varianty produktu: WK-110 komoda

Barva
bez moření borovice

moření dub

moření gray

moření olše

moření ořech

Kategorie produktu: WK-110 komoda

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist