Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

WK-101 kredenc

Pěkná a praktická kredenc. Je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva bez moření, které je však možno doobjednat. Rozměry kredence jsou 133 x 47 x 190 cm.

Základní cena: 16 111,- Kč
13 315,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva 0,- Změnit variantu
změnit varianty
16 111,-
13 315,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DRE-KW101
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (15)
Podrobný popis produktu WK-101 kredenc

Pěkná a praktická kredenc. Je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva bez moření, které je však možno doobjednat. Barvy moření jsou olše, grey, dub nebo ořech za 10% příplatek. Možné je také objednat i další prvky od tohoto výrobce, kterými si vybavíte svůj interiér. Pokud budete chtít nábytek nemořený, do objednávky zadejte do poznámek – „Bez povrchové úpravy“.


Technické parametry
hloubka: 47
hmotnost: 65
materiál: dřevo / masiv
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 133
výška: 190
Základní barva: na výběr

Varianty produktu: WK-101 kredenc

Barva
bez moření borovice

moření dub

moření gray

moření olše

moření ořech

Obdobné produkty k produktu WK-101 kredenc

Kredenc K2012


15 290,- Kč

Kredenc 98


14 500,- Kč

WK-104 kredenc


11 241,- Kč

WK-103 kredenc


16 484,- Kč

Kategorie produktu: WK-101 kredenc

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist