Výnos a montáž

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se nabídnout pomoc těm z Vás, kteří nemůžou nebo jen nechtějí tahat těžké krabice s nábytkem po schodech do bytu, případně potřebují pomoc s montáží zakoupeného nábytku a jeho ustavením na své místo. Právě pro Vás nyní nabízíme doplňkové služby VÝNOS a MONTÁŽ.

Montáž je z důvodu efektivity a minimalizace Vaší ceny zajišťována prostřednictvím externích firem z okolí Vašeho bydliště. Jedná se o hodinové řemeslníky (hodinové manžele). Nicméně vybíráme pro Vás ty, se kterými již máme zkušenost nebo mají kladné recenze případně spadají pod cech hodinových řemeslníků. Ceny montáží se pohybují od cca 300,-Kč do cca 700,-Kč za hodinu práce. Pro Vaši představu, montáž standardní kuchyňské linky délky 240 cm je hotova cca za 4 až 8 hodin, skříň 2-4 hodiny dle velikosti, sedací souprava 30 minut, atd. podle složitosti montáže. Službu pak platíte přímo pracovníkovi externí firmy po skončení montáže a převzetí práce. Tato externí firma Vám i vystaví doklad, fakturu na provedenou práci a drží záruku na odvedenou práci. My samozřejmě držíme záruku na materiál a naše zboží. V rámci Moravskoslezského kraje poskytujeme montáže přímo našimi zaměstnanci s cenou 500,- za hodinu práce ve dvou lidech nebo 300,- za hodinu práce pokud montáž zvládne jeden náš zaměstnanec. Při jednoduchých montážích, které zvládne řidič na místě (do hodiny práce - například složení stolu, sedačky apod.) se účtuje jednorázový poplatek 300,-, ale je nutno opět domluvit dopředu. Tyto krátké montáže nabízíme pro následující oblasti: Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Vysočina, Pardubický, Středočeský kraj a Praha (pro ostatní lokace se informujte na telefonu nebo emailu; možnost zpoždění doručení až o 14 dní v závislosti na vytíženosti dopravních cest) - zajšťujeme našimi lidmi.

Cena výnosu se odvíjí od složitosti - zda máte v domě výtah, do kterého patra se má zboží vynášet, kolik krabic se bude vynášet atd. Výpočet ceny výnosu Vám zašleme na přání případně sdělíme po telefonu. Pro představu cena výnosu se pohybuje standardně od 200,- Kč (příklad: jedna krabice do 40 kg do 1. patra) do 4 000,- Kč (příklad: sedací souprava s křesly do 8. patra bez výtahu stěhovací firmou), případně dle počtu balíků a pater a toho zda někdo pomůže řdič, nebo musí jet s řidičem závozník.

Řidič přijede na Vaší adresu a zboží Vám složí pouze z auta. Pokud nemáte předem dohodnutý výnos a řidič nemá čas, tak Vám bohužel nepomůže. Cena výnosu je orientační, dle tabulky níže.

U velkých a těžkých předmětů, k jejichž výnosu jsou nutné dvě osoby (menší sedací soupravy, šatní skříně apod.) provádíme výnos pouze s dopomocí zákazníka, nebo jím pověřené osoby. Je možnost poslat s řidičem závozníka, ale cena se poté zvyšuje, viz. ceník níže. (Řidič jezdí sám a může použít maximálně rudlík). Následující ceník platí pro nábytek v krabicích. Výnos sedací soupravy Vám naceníme zvlášť na vyžádání (většinou řešíme s nějakou stěhovací firmou ve Vašem okolí případně s našim řidičem posíláme závozníka).

Nabízíme možnost odvozu starého nábytku (kus za kus - koupíte si u nás nový a starý Vám odvezeme). Cena 500,- pokud se starý nábytek poveze do sběrného dvora ve Vašem městě/obci a Vy pojedete s námi ukázat občanský průkaz (pokud je potřeba). Cena 800,- pokud povezeme až k nám na centrální sklad a necháme zlikvidovat u nás.

Ceník Výnosů níže pro následující oblasti: Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Vysočina, Pardubický, Středočeský kraj a Praha (pro ostatní lokace se informujte na telefonu nebo emailu; možnost zpoždění doručení až o 14 dní v závislosti na vytíženosti dopravních cest) - zajšťujeme našimi lidmi. V Ostatních krajích spolupracujeme s různými stěhovacími společnostmi nebo hodinovými řemeslníky a ceny se můžou lišit - na Vaši žádost Vám je necháme nacenit.

 

Balíky do 50 kg:

 Počet balíků/pater

 1. patro / přízemí / výtah

 Do 3. patra

 4. a vyšší patro

 1 balík

 200,-

 200,-

 500,-

 Do 5 balíků

 400,-

 600,-

 1 000,-

 Nad 5 balíků

 600,-

 1 000,-

 1 600,-

 

Balíky nad 50 kg nebo křesla nebo sedací soupravy s pomocí od zákazníka:

 Počet balíků/pater

 1. patro / přízemí / výtah

 Do 3. patra

 4. a vyšší patro

 1 balík

 200,-

 200,-

 500,-

 Do 5 balíků

 400,-

 600,-

 1 000,-

 Nad 5 balíků

 600,-

 1 000,-

 1 600,-

 

Balíky nad 50 kg nebo křesla nebo sedací soupravy - řidič + závozník:

 Počet balíků/pater

 1. patro / přízemí / výtah

 Do 3. patra

 4. a vyšší patro

 1 balík

 400,-

 800,-

 1 600,-

 Do 5 balíků

 800,-

 1 400,-

 2 000,-

 Nad 5 balíků

 1 400,-

 2 000,-

 3 000,-

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Doklad vystaví řidič přímo na místě. Pokud máte zájem o Výnos nebo Montáž, tak volejte na naši infolinku, případně dejte do poznámky (v momentě kdy vyplňujete adresu), že máte zájem o Výnos nebo Montáž. 

 

Doufáme, že zavedení těchto služeb přivítáte a že Vám tak zase o něco usnadníme rozhodnutí o modernizaci Vašeho bytu, domu, kanceláře či jiných prostor.

Těšíme se na Vaše objednávky.

Za INTERION.cz  Ing. Aleš Kubínek - majitel