Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Výnos a montáž

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se nabídnout pomoc těm z Vás, kteří nemůžou nebo jen nechtějí tahat těžké krabice s nábytkem po schodech do bytu, případně potřebují pomoc s montáží zakoupeného nábytku a jeho ustavením na své místo. Právě pro Vás nyní nabízíme doplňkové služby VÝNOS a MONTÁŽ.

Doplňkové služby si můžete objednat zatržením příslušného pole v košíku před odesláním objednávky. Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat za účelem zjištění individuálních okolností a poté Vás seznámíme s cenou a podmínkami objednané služby. Pak se můžete rozhodnout, zda s podmínkami souhlasíte, nebo zda objednávku služeb upravíte, případně zrušíte.

Tento postup je nutný, jelikož podmínky výnosu i montáže se v jednotlivých případech značně liší a tedy nelze stanovit jednotné ceny.

Mohu Vás však ujistit, že ceny těchto doplňkových služeb Vás zcela jistě nezruinují.

Ceny výnosu se v běžných případěch pohybují od 200,- do 500,-Kč. Výjimečně u těžkých předmětů s výnosem do patra po schodech mohou být ceny vyšší. Také u objemnějšího zboží, u kterého bude potřeba při výnosu dvou pracovníků, budou ceny výnosu vyšší.

Montáž je z důvodu efektivity a minimalizace Vaší ceny zajišťována prostřednictvím externích firem z okolí Vašeho bydliště. Ceny montáží se pohybují kolem 300,-Kč za hodinu práce. Pro Vaši představu, montáž standardní kuchyňské linky délky 240 cm je hotova cca za 2 až 3 hodiny. Službu pak platíte přímo pracovníkovi externí firmy po skončení montáže a převzetí práce.

Doufám, že zavedení nových služeb přivítáte a že Vám tak zase o něco usnadníme rozhodnutí o modernizaci Vašeho bytu, domu, kanceláře či jiných prostor.

Pro náročnější zákazníky pak zajistíme i návrhy interiérů formou 3D vizualizací s následnou zakázkovou výrobou.

 

Těšíme se na Vaše objednávky.

Za INTERION.cz  Mgr. Ivo Vozník - majitel 

https://www.interion.cz/ 

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist