Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Výnos a montáž - Z DŮVODU EPIDEMIE MONTÁŽE NEZAJIŠŤUJEME

Z DŮVODU EPIDEMIE KORONAVIRU AŽ DO ODVOLÁNÍ MONTÁŽ NEZAJIŠŤUJEME!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se nabídnout pomoc těm z Vás, kteří nemůžou nebo jen nechtějí tahat těžké krabice s nábytkem po schodech do bytu, případně potřebují pomoc s montáží zakoupeného nábytku a jeho ustavením na své místo. Právě pro Vás nyní nabízíme doplňkové služby VÝNOS a MONTÁŽ.

Doplňkové služby si můžete objednat zatržením příslušného pole v košíku před odesláním objednávky.

Cena výnosu je 100,-Kč za patro a balík, který je manipulovatelný jednou osobou.  Výnos do přízemí je účtován jako do 1. patra. Pokud je možné použití výtahu do stanoveného poschodí, je účtován výnos jako do 1. patra. Výpočet ceny výnosu je tedy jednoduchý - počet vynesených balíků x počet pater = cena výnosu (Například cena výnosu dvou balíků do 3. poschodí bez výtahu tedy bude 600,-Kč.)

U velkých a těžkých předmětů, k jejichž výnosu jsou nutné dvě osoby (sedací soupravy, šatní skříně a pod.) provádíme výnos pouze s dopomocí zákazníka, nebo jím pověřené osoby. Cena je stejná, tedy 100,-Kč za kus a patro.

Montáž je z důvodu efektivity a minimalizace Vaší ceny zajišťována prostřednictvím externích firem z okolí Vašeho bydliště. Ceny montáží se pohybují od 300,-Kč za hodinu práce. Pro Vaši představu, montáž standardní kuchyňské linky délky 240 cm je hotova cca za 4 až 6 hodin, podle složitosti montáže. Službu pak platíte přímo pracovníkovi externí firmy po skončení montáže a převzetí práce.

Doufám, že zavedení nových služeb přivítáte a že Vám tak zase o něco usnadníme rozhodnutí o modernizaci Vašeho bytu, domu, kanceláře či jiných prostor.

Těšíme se na Vaše objednávky.

Za INTERION.cz  Mgr. Ivo Vozník - majitel 

https://www.interion.cz/ 

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist