Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Vitrínová komoda INDIANAPOLIS I-22 jasan bílý

Pěkná vitrínová komoda INDIANAPOLIS je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení je jasan bílý. Komoda je po stranách opatřena dvěma vitrínami a dvěma skříňkami, za kterými je polička. Rozměry jsou: 137 x 42 x 141,5 cm.

7 232,-
5 977,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-IND-I22-IBI
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (10)
Podrobný popis produktu Vitrínová komoda INDIANAPOLIS I-22 jasan bílý

Pěkná vitrínová komoda INDIANAPOLIS je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení je jasan bílý. Komoda je po stranách opatřena dvěma vitrínami a dvěma skříňkami, za kterými je polička. Uprostřed jsou tři zásuvky a nad nimi je umístěna polička. Komoda je zdobena rýhovanou lištou, do které lze vsadit LED osvětlení, jež je možně dokoupit. Bodové osvětlení do skleněných polic lze také objednat a ozvláštnit tak celkový vzhled. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: jasan bílý
hloubka: 42
hmotnost: 70
materiál: LTD (lamino), sklo
Místnost: jídelna, kancelář, kuchyně, obývák
šířka: 137
výška: 141,5
Základní barva: Jasan

Kategorie produktu: Vitrínová komoda INDIANAPOLIS I-22 jasan bílý

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist