Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

VIEVIEN 80 zrcadlo

Moderní zrcadlo VIEVIEN 80 je součástí sestavy do jídelny či obývacího pokoje od výrobce Szynaka. Celkové rozměry 147 x 3,5 x 69,5 cm.

5 508,-
4 552,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SZY-VIEV-80
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (12)
Podrobný popis produktu VIEVIEN 80 zrcadlo

Moderní zrcadlo VIEVIEN 80 je součástí sestavy do jídelny či obývacího pokoje od výrobce Szynaka. Tato sestava je zhotovena z masivního dubu v barevné kombinaci dub koňak a černá. Můžete si vybrat také další prvky z řady Vievien a vybavit si tak vkusně svůj interiér. Některé části jsou vybaveny také černým sklem.


Technické parametry
Barva detailně: dub koňak/černá mat
hloubka: 3,5
hmotnost: 10
materiál: dřevo / masív, LTD (lamino)
Místnost: ložnice, obývák
šířka: 147
výška: 69,5
Základní barva: Dub

Obdobné produkty k produktu VIEVIEN 80 zrcadlo

Zrcadlo PO203 HO


2 542,- Kč

zrcadlo 20124 OAK


1 290,- Kč

Kategorie produktu: VIEVIEN 80 zrcadlo

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist