Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Trojsedák PETRA šedá/ořech

Elegantní trojsedák v retro stylu. Nohy a područe jsou dřevěné v barvě ořech.

7 200,-
5 950,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: VER-MOCCA3-H121714-O
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Trojsedák PETRA šedá/ořech

Elegantní trojsedák v retro stylu. Nohy a područe jsou dřevěné v barvě ořech. Trojsedák je potažen příjemnou látkou šedé barvy s atraktivním prošíváním. Doporučujeme dokoupit křeslo Petra.


Technické parametry
Barva detailně: ořech/světle šedá
hloubka: 76
hmotnost: 31
materiál: dřevo, látka, PUR pěna
Místnost: kancelář, obývák
šířka: 163
výška: 82
Základní barva: Ořech

Doplňkové produkty

Dotazy na výrobek: Trojsedák PETRA šedá/ořech

Dobrý den, chci se zeptat u zboží Trojsedák PETRA šedá/ořech, jaká je výška sedu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den pane Vladislave, Výška sedu je 40 cm a hloubka sedu je 52 cm. Tento trojsedák je k dodání do 5 pracovních dnů. S pozdravem Ivo Vozník

Kategorie produktu: Trojsedák PETRA šedá/ořech

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist