Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Trojsedák OSKAR rozkládací kůže

Elegantní trojsedák OSKAR rozkládací kůže svým vzhledem a provedením zaručuje luxus a pohodlí.

Základní cena: 41 895,- Kč
34 624,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
  potah Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
41 895,-
34 624,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: PYK-OSK-3R-K
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Trojsedák OSKAR rozkládací kůže

Elegantní trojsedák OSKAR rozkládací kůže svým vzhledem a provedením zaručuje luxus a pohodlí. Tento trojsedák vyrábí značkový výrobce PYKA, který si potrpí na kvalitě a detailech.
Trojsedák je vyrobený z nejkvalitnější pravé lícové kůže s širokým výběrem barev. Zadní strana je potažena černou látkou, ale za příplatek lze zajistit sedačku celočalouněnou. Nohy jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva s výběrem moření. Kožený nábytek je nutné čistit pouze za pomocí speciálních prostředků na čištění a konzervaci přírodních kůží. Dřevo je třeba čistit suchým měkkým hadříkem, ale je možné taktéž používat prostředky na konzervaci a ochranu dřeva neobsahující silikon. Tento trojsedák můžete doplnit o dvojsedák a křeslo. Také máme v nabídce tuto sedačku v omyvatelné teflonové látce. V uvedené nabídce naleznete rohový díl k sestavení sedačky na míru podle Vašich představ.


Technické parametry
Barva detailně: široký výběr barev
hloubka: 90
hmotnost: 80
materiál: dřevo / masív, pravá kůže
Místnost: kancelář, obývák
šířka: 190
výška: 105

Varianty produktu: Trojsedák OSKAR rozkládací kůže

Barva
moření 01 bílá

moření 0233

moření 11

moření 16

moření 17

moření 3

moření 5

moření 9

moření Bawaria

moření wenge

potah
kůže Cappuccino

kůže K-18


kůže Magnolia

Kůže S-16

Kůže S-21

kůže S-34

Kůže S-38

Kůže S-41

Kůže S-42

Kůže S-45

Kůže S-49

Kůže S-55

Kůže S-63

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Trojsedák OSKAR rozkládací kůže

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist