Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Velmi praktická střecha houpačky - nepromokavá.

Základní cena: 1 299,- Kč
1 074,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
změnit varianty
1 299,-
1 074,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Nepromokavá střecha pro houpačky je velmi originálním nápadem. Nejen, že vás ochrání před slunečním zářením, ale také zabraňuje blednutí polstru. Druhou výhodou je ochrana před déštěm - jak osob, tak polstrů. Pokud máte polstry svázané k houpačce, nemusíte se bát, pokud je přes noc zapomenete uschovat.

Varianty produktu: Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Dotazy na výrobek: Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Dobrý den,sháním střechu na houpačku rozměr 185x120 cm bylo by možné u Vás ji koupit děkuji Ondráková
Dobrý den, bohužel střechu na houpačku prodáváme pouze k houpačkám, které prodáváme na našem internetovém obchodě.

Kategorie produktu: Střecha houpačky NEPROMOKAVÁ

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist