Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Snídaňová souprava HONEYMOON tmavý med

Snídaňová souprava v barvě tmavého medu vyrobená z lehkého ratanu, vhodná do malých prostorů např. na balkony.

4 950,-
4 091,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: J003T
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Snídaňová souprava HONEYMOON tmavý med

Tato snídaňová sestava je celá tvořena z lehkého ratanu. Díky svým rozměrům je velmi vhodná do malých prostorů. Celá souprava je ve tmavém odstínu, obsahuje jeden skleněný, oválný stůl a dvě židle, které jsou velice lehké a snadno zastrčitelné pod stůl. Židle mají polstrování v bílé barvě.

 

Vlastnosti:

  • materiál: ratan/ratanový výplet;
  • šířka židle: 50 cm;
  • výška opěradla: 74 cm;
  • maximální nosnost: 100 kg;
  • výška stolu: 77 cm;
  • rozměry oválné skleněné desky stolu: 99 cm x 50 cm;
  • odstín: tmavý med.

Kategorie produktu: Snídaňová souprava HONEYMOON tmavý med

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist