Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Skříň se zrcadlem, DTD fóliovaná, dub tmavý / dub černý, ASMAR

Pěkná elegantní skříň AMAR je opatřena zrcadlem. Vyrobena je z fóliované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barvě dub černý. Celkové rozměry této skříně jsou (ŠxHxV) 240,6 x 58,9 x 219,8 cm.

11 870,-
9 810,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000185636
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Skříň se zrcadlem, DTD fóliovaná, dub tmavý / dub černý, ASMAR

Pěkná elegantní skříň AMAR je opatřena zrcadlem. Vyrobena je z fóliované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barvě dub černý. Díky této barvě skříň snadno zakomponujete do jakékoli ložnice. K této skříni si můžete doobjednat také 3 police do skříně. Lhůta k dodání je 6-8 týdnů. Skříň lze kombinovat s nábytkem Barbo.


Technické parametry
hmotnost: 168
objem: 0.3370

Kategorie produktu: Skříň se zrcadlem, DTD fóliovaná, dub tmavý / dub černý, ASMAR

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist