Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Skříň otevřená stolová HOBIS 80 cm

Skříň otevřená stolová HOBIS od českého výrobce, vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky. Nadstandartní záruka 5 let.

Základní cena: 3 997,- Kč
3 303,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení desky Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení korpusu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 997,-
3 303,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SP 80 40
Dodací lhůta 2-3 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Skříň otevřená stolová HOBIS 80 cm

Skříně jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky. Skříně poskytují praktický úložný prostor a navíc zvětšují pracovní plochu stolu. Konstrukce skříní splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navíc má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě certifikát Ekologicky šetrný výrobek.

Laminovaná dřevotříska je v nabídce v barvách višeň, třešeň, ořech, olše, kalvados, buk, akát a šedá. Skříň může být jednobarevná, druhou možností je skříň s šedým korpusem. Ukázky barevných variant jsou ve fotogalerii.

Na přání je možná i zakázková výroba atypického nábytku na míru, dodací lhůta je 2-3 týdny.

Návod k montáži


Technické parametry
hloubka v cm: 40
hmotnost v kg: 23
šířka v cm: 80
výška v cm: 75,5

Varianty produktu: Skříň otevřená stolová HOBIS 80 cm

Vyberte si barevné provedení desky
šedá

višeň

třešeň

ořech

olše

kalvados

buk

akát

Vyberte si barevné provedení korpusu
šedá - korpus

třešeň - korpus

Kategorie produktu: Skříň otevřená stolová HOBIS 80 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist