Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Jídelní set AUT-4000 WAL

Dřevěný jídelní set obsahující obdélníkový jídelní stůl a 4 židle v barvě ořech.

původní cena
6 990,- Kč
5 942,-
4 910,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: AUT-4000 WAL
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Jídelní set AUT-4000 WAL

Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí a stolu obdélníkového tvaru. Sestava je vyrobena z kvalitního kaučukového dřeva, nohy stolu jsou z masivu a deska z dýhy v barvě ořech.  Židle mají textilní polstrování světle hnědé barvy a potah je odolný proti oděru.  

Rozměry stolu jsou 120x75 cm a výška stolu je 74 cm.

 


Technické parametry
barva: ořech
hmotnost v kg: 42
rozměr v cm: 120x75x74/46x41-52x94x48

Obdobné produkty k produktu Jídelní set AUT-4000 WAL

Kategorie produktu: Jídelní set AUT-4000 WAL

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist