Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Sestava PARIS bílý lesk/dub Sanremo (P4+P5+P7+P12)

Moderní a elegantní obývací sestava PARIS je vyrobena z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Dvířka sestavy jsou barvy bílé-lesk, korpus sestavy dub Sanremo.

18 460,-
15 256,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-PAR-ZES-SAB
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Sestava PARIS bílý lesk/dub Sanremo (P4+P5+P7+P12)

Moderní a elegantní obývací sestava PARIS je vyrobena z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Dvířka sestavy jsou barvy bílé-lesk, korpus sestavy dub Sanremo. Krásné a čisté linie skvěle vyniknou, díky bezúchytovému systému. Do skříní a vitrín lze doobjednat další police či praktické osvětlení. Složení sestavy – vysoká vitrína P4 (60 x 44 x 190 cm), Tv stolek P5 (160 x 44 x 50 cm), komda P7 (128 x 44 x 89 cm) a také police P12 (120 x 18 x 32 cm). Celá sestava je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílý lesk/dub Sanremo
hmotnost: 202
materiál: MDF
Místnost: kancelář, obývák
Základní barva: Bílá

Obdobné produkty k produktu Sestava PARIS bílý lesk/dub Sanremo (P4+P5+P7+P12)

Kategorie produktu: Sestava PARIS bílý lesk/dub Sanremo (P4+P5+P7+P12)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist