Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Sedačka Club, 3 místa, červená (443024)

Sedačka Club v červené barvě 3 místa, čalouněna do kvalitní ekokůže.

8 447,-
6 981,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 443024
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Sedačka Club, 3 místa, červená (443024)

Sedací souprava Club je čalouněna do kvalitní ekologické kůže. Kostra sedačky je vemi stabilní, je vyrobena ze dřeva a překližky. Sedačka je vsazena do kovového rámu, který je povrchově upraven chromováním. Sedací část sedačky je uložena na ocelových podélných pérech s překrytím PUR pěnou. Čalounění je tuhé, trvanlivé zamezující prosedění.

Rozměry (v x š x h): 70 x 178 x 79 cm.


Technické parametry
Barva čalounění: červená
Konstrukce: dřevo a překližka
Počet míst: 3 místná
Typ modulu: vsazena do kovového rámu

Kategorie produktu: Sedačka Club, 3 místa, červená (443024)

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist