Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Sedací vak DUO s popruhy 189x140 cm

Komfortní dvoubarevný sedací vak s popruhy, které lze snadno odepnout či připnout. Je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Na výběr je několik barevných variant.

Základní cena: 1 989,- Kč
1 644,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení sedacího pytle Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 989,-
1 644,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (13)
Podrobný popis produktu Sedací vak DUO s popruhy 189x140 cm

Vak s popruhy, které lze snadno odepnout či připnout je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Vak má systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Jedná se o důmyslné zpracování: 2x zapínání zipem a 1x zapínání pomocí suchého zipu. Důraz klademe na kvalitní dvojité prošívání sedacího pytle. Hlavní přednostní sedacích vaků DUO je, že každá strana pytle má jinou barvu. Pokud tedy máte zájem si měnit barvu dle nálady a prostředí, tak jsou pro vás tyto pytle tou správnou volbou.

Čištění vaku

Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody očistíme vlhkou houbou zbytky mýdla nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku skvrny.


Technické parametry
materiál: nylon, polystyrenové kuličky (EPS)
rozměr v cm: 189 x 140

Varianty produktu: Sedací vak DUO s popruhy 189x140 cm

Vyberte si barevné provedení sedacího pytle

DUO

Sedací vaky dvou barev DUO jsou odlišné od jednobarevných tím, že si můžete libovolně měnit barvu dle nálady a potřeby. Sedací pytle DUO jsou na českém trhu označovány jako trendy doplněk pro domácnost a bydlení.

zeleno-fialová

zeleno-lékořicová

zeleno-černá

oranžovo-lékořicová

oranžovo-černá

modro-zlatá

oranžovo-zelená

fialovo-modrá

černo-červená

bílo-černá

zeleno-červená

červeno-šedá

červeno-černá

rubínovo-stříbrná

růžovo-jeansová

křiklavě zelená-černá

křiklavě modrá-tmavě šedá

tmavě modrá-křiklavě modrá

hnědo-žlutá

Obdobné produkty k produktu Sedací vak DUO s popruhy 189x140 cm

Kategorie produktu: Sedací vak DUO s popruhy 189x140 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist