Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, látka malmo 90 světle šedá / 72 mentolová, natik

Pěkná celočalouněná sedací souprava v pravém provedení. Sedačku je možno rozložit k příležitostnému přespání, po rozložení je plocha 125 x 220 cm. Rozměry celé sedačky jsou: (ŠxVxH) 298x96 / 105x175 cm, výška a hloubka sezení: 43 x 62 cm.

28 350,-
23 430,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000187388
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, látka malmo 90 světle šedá / 72 mentolová, natik

Pěkná celočalouněná sedací souprava v pravém provedení. Sedačku je možno rozložit k příležitostnému přespání, po rozložení je plocha 125 x 220 cm. Vybavena je také polohovatelnými opěrkami hlavy, které zajistí pohodlí a komfort při sezení a odpočinku. Sedací souprava je potažena látkou Malmo 90 světle šedé barvy v kombinaci s Malmo 72 mentolové. Sedáky jsou zdobeny prošíváním. Možné objednání v dalších osmi barvách látky Malmo. Dodání do 6-8 týdnů.


Technické parametry
hmotnost: 145
objem: 4.09

Kategorie produktu: Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, látka malmo 90 světle šedá / 72 mentolová, natik

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist