Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, ekokůže béžová / látka Malmo 23 hnědá, Bovie

Zajímavá sedací souprava Bovine je potažena ekokůží v barvě béžové v kombinaci s látkou Malmo 23 hnědou. Soupravu lze rozložit pro příležitostné spaní. Umístění rohu je na pravé straně. Celkové rozměry jsou (ŠxVxH) 270 x 74 / 86 x 270 cm.

29 990,-
24 785,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000186978
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, ekokůže béžová / látka Malmo 23 hnědá, Bovie

Zajímavá sedací souprava Bovine je potažena ekokůží v barvě béžové v kombinaci s látkou Malmo 23 hnědou. Soupravu lze rozložit pro příležitostné spaní. Rozměry rozložené sedačky jsou 125 x 220 cm. Sedací souprava obsahuje úložný prostor a polohovatelné opěrky hlavy, které umocňují pohodlné sezení a odpočinek. Umístění rohu je na pravé straně. Objednat lze také další barevné provedení kůže, které je dostupné v 7 odstínech a také 7 odstínů látky Malmo.


Technické parametry
hmotnost: 160
objem: 3.93

Obdobné produkty k produktu Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, ekokůže béžová / látka Malmo 23 hnědá, Bovie

Kategorie produktu: Sedací souprava, rohová, rozkládací, pravé provedení, ekokůže béžová / látka Malmo 23 hnědá, Bovie

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist