Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Sedací souprava PATRIK 3+1+1 Inari 95/I91

Pěkná moderní sedací souprava PATRIK. Součástí jsou dvě křesla. Souprava je potažena kombinací látek Inari 91 a Inari 95. Sedačka i křeslo obsahuje úložný prostor pod sedákem a sedačku lze také rozložit. Rozměry sedačky jsou 195 x 88 x 95 cm, křesla pak 56 x 52 x 85 cm.

11 490,-
9 496,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: ROB-PAT-SET-I95-I91
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Sedací souprava PATRIK 3+1+1 Inari 95/I91

Pěkná moderní sedací souprava PATRIK. Součástí jsou dvě křesla. Souprava je potažena kombinací látek Inari 91 a Inari 95. Sedačka i křeslo obsahuje úložný prostor pod sedákem a sedačku lze také rozložit. Rozklad je velice snadný, tzv. klik-klak systém. Přední část se nadzvedne a zadní se poté sklopí do vodorovné polohy. Po rozložení je velikost spací plochy 195 x 115 cm. Bonelové pružiny a PUR pěna jsou zárukou kvalitního odpočinku. Polštářky nejsou součástí, lze je však doobjednat.


Technické parametry
hmotnost: 120
materiál: látka
Místnost: kancelář, obývák

Obdobné produkty k produktu Sedací souprava PATRIK 3+1+1 Inari 95/I91

Kategorie produktu: Sedací souprava PATRIK 3+1+1 Inari 95/I91

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist