Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Sedací souprava Argon P Trinity 12/Eko 17

28 349,-
23 429,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0116013504
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Sedací souprava Argon P Trinity 12/Eko 17

Rohová sedací souprava Argon, v sobě spojuje pohodlí a funkčnost a uspokojí i náročné zákazníky. Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, velké opěrné polštáře a polohovací opěrka, kterou si můžete nastavit do několika poloh. Sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte dostatečně velké lůžko na občasné přespání Vaší návštěvy. Návod na rozložení můžete shlédnout v krátkém Gifu, který je v doplňkových fotografiích na pravé straně. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Je potažena kvalitní potahovou látkou v několika barevných provedeních, která je kombinovaná s bílou EKO kůží. Všechny vyobrazené polštáře jsou součástí sedací soupravy.


Technické parametry
délka: 201 cm
Hloubka sedu k polštáři: 54 cm
hmotnost: 180 kg
Plocha po rozložení: 150x255 cm
Rozkládací: ano
šířka: 304 cm
Šířka područe: 30 cm
Úiložný prostor: ano
výška: 94 cm
Výška opěráku: 51 cm
výška sedu: 45 cm
záruka: 2 roky

Kategorie produktu: Sedací souprava Argon P Trinity 12/Eko 17

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist